Angry Birds Friends

Angry Birds Friends dla Web Apps

Zagraj w Angry Birds ze znajomymi na Facebooku

Angry Birds Friends to kolejne wcielenie kultowej gry. Wściekłe ptaki znów zmagają się z podłymi świniami, tym razem na Facebooku. Wiele dostępnych poziomów, niespotykane w innych wersjach Angry Birds specjalne moce oraz możliwość porównywania... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nowa jakość w serii gier Angry Birds
  • Rywalizacja o każdy poziom ze znajomymi
  • Prosta i wciągająca rozgrywka

Wady

  • Większość plansz jest znana z innych wersji

Niezbędny
10

Angry Birds Friends to kolejne wcielenie kultowej gry. Wściekłe ptaki znów zmagają się z podłymi świniami, tym razem na Facebooku. Wiele dostępnych poziomów, niespotykane w innych wersjach Angry Birds specjalne moce oraz możliwość porównywania naszych wyników ze znajomymi to największe zalety gry.

Angry Birds Friends na Facebooku wprowadzają nową jakość do serii gier Angry Birds. Mamy teraz cztery nowe sposoby na przejście bardzo trudnych poziomów lub uzyskanie trzech gwiazdek. Do tej pory w grach Angry Birds na telefony mogliśmy wezwać na pomoc tylko potężnego orła (Mighty Eagle), czyli ptaka ostatecznej zagłady. Angry Birds Friends na Facebook wprowadza bonusowe super-moce:
- trzęsienie ziemi,
- super proca, dzięki której ptaki mają większą prędkość,
- celownik, dzięki któremu napinając procę widzimy czerwone kropeczki toru lotu, co pozwala nam wycelować dokładnie w to miejsce gdzie chcemy,
- super nasiona, które sprawiają, że czerwony podstawowy ptak rośnie do rozmiarów dużego czerwonego ptaka.
Oczywiście nie mamy nieskończonej ilości tych ulepszeń, więc lepiej zachować je na czarną godzinę lub... Kupić dodatkowe w sklepie.

Druga, bardzo ciekawa, nowa funkcjonalność Angry Birds Friends na Facebooku to nieustanne porównywanie naszych wyników z wynikami jakie uzyskali nasi znajomi. To wciąga i nakręca rywalizacje. Przeszliśmy jakiś poziom świetnie, dostaliśmy trzy gwiazdki, ale okazało się, że nasz kolega zdobył jeszcze więcej punktów niż my! Ja nie potrafię zdobyć więcej punktów, ja?! Angry Birds Friends na Facebooku sprytnie nakręcają rywalizację pokazując na planszy wyboru poziomów na ilu z nich jesteśmy królem z najlepszym wynikiem wśród naszych znajomych. Z drugiej jednak strony warto być dobrym dla naszych znajomych i obdarować ich tajemniczym prezentem. Może on zawierać na przykład bonusową super-moc. Warto takie prezenty wysyłać, bo ktoś na pewno naszą hojność odwzajemni.

Angry Birds Friends na Facebooku do starej dobrej rozgrywki w zbijanie świnek dodały element społecznościowy dzięki wykorzystaniu potencjału serwisu społecznościowego i... To jest to! Gra w Angry Birds Friends na Facebooku jest jeszcze bardziej ciekawa i wciągająca niż wersje komórkowe, bo możemy rywalizować z wieloma znajomymi. A do tego mamy jeszcze super-moce.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na web-apps

Angry Birds Friends

Wypróbuj

Angry Birds Friends

Opinie użytkowników o Angry Birds Friends

Sponsorowany×